Тарас Кучма відзначив навчальні заклади Дрогобича за участь у Всеукраїнському конкурсі #byShevchenko та переможців конкурсу-диктанту до Міжнародного дня рідної мови. ФОТО

У п`ятницю, 22 березня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма привітав переможців Всеукраїнського конкурсу диктантів, який відбувся у межах відзначення Міжнародного дня рідної мови, а також колективи начальних закладів міста, які долучились до Всеукраїнського флешмобу відеочитання поезій Тараса Шевченка #byShevchenko у межах відзначення Шевченківських днів.

Міський очільник вручив відзнаки представникам колективів шести начальних закладів Дрогобича — коледжів, училищ та університету, які взяли участь у Всеукраїнському відеочитанні поезій Великого Кобзаря: Дрогобицького коледжу нафти і газу, Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Дрогобицького медичного училища, Вищого професійного училища №19, Дрогобицького професійного політехнічного ліцею та факультету психології, педагогіки та соціальної роботи ДДПУ імені Івана Франка.

Також Тарас Кучма вручив відзнаки студентам з чотирьох навчальних закладів міста, яких визнано переможцями конкурсу з написання диктанту до Міжнародного дня рідного мови, який відзначають 21 лютого. Грамоти міського голови отримали 12 студентів Дрогобицького коледжу нафти і газу, Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Дрогобицького професійного політехнічного ліцею та Дрогобицького музичного училища імені В. Барвінського.

«Поки живе мова в устах народу, доти і живе народ. Тому продовжуйте і надалі плекати свою рідну мову, вивчати і пізнавати, бо саме вона є тим життєдайним джерелом енергії, яке впродовж десятків століть боротьби тримає український народ на плаву.
Щодо поезії Кобзаря, то часто вважав, що Тарас Шевченко — це історія, але в останні роки виявилося, що Шевченко — це вічна сучасність», — наголосив Тарас Кучма.

Ініціатором заходу виступив відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту на чолі з керівником — Олександрою Пашко.

Прес-служба ДМР

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 4.5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні