Тарас Кучма та Василь Качмар проінспектували ремонтні роботи у міській поліклініці та ангіографічному відділенні ДМЛ №1. ФОТО

У четвер, 28 лютого, міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник міського голови Василь Качмар проінспектували хід виконання ремонтних робіт у КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та ангіографічному відділенні КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Зазначимо, на першому поверсі міської поліклініки тривають ремонті роботи у холі, де розміщено реєстратуру. Також ремонтують сходові клітки та вбиральні. Вже проведено заміну вікон на енергозберігаючі. Ремонтні роботи виконуються з дотриманням стандартів для якісного обслуговування пацієнтів, зокрема осіб з обмеженими можливостями та матерів з дітьми.

У КНП «ДМЛ №1» тривають ремонті роботи з облаштування ангіографічного відділення. Ремонтні роботи наближаються до завершального етапу.

У ході зустрічей з медиками міський голова Тарас Кучма наголосив, що важливо не лише створювати комфортні умови для обслуговування пацієнтів, а й максимально бути щирими у ставленні до них.

В минулому році вдалося закупити чимало обладнання і провести ремонти у приміщеннях. Цього року практику проведення ремонтів продовжують, але акцент стоїть на енергозберігаючих заходах, оскільки це суттєво скоротить видатки на використання енергоносіїв, — наголосив Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 6 Середня оцінка: 4.2]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні