Тарас Кучма привітав учасників ХХVIІІ звітної науково-практичної конференції учнів Дрогобицького педагогічного ліцею. ФОТО

Четвер, 18 Квітень 2019

У четвер, 18 квітня, у приміщенні Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича відбувалася ХХVІIІ звітна науково-практична конференція учнів Дрогобицького педагогічного ліцею.

Привітати ліцеїстів з початком роботи ХХVІIІ звітної науково-практичної конференції завітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія Скотна.

На запрошення дирекції ліцею участь у конференції взяли керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка та начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Після офіційної частини відкриття роботу ХХVІIІ звітної науково-практичної конференції продовжили у пленарних і секційних засіданнях.

Зазначимо, у ході конференції одна з ліцеїсток Наталія Криванчик виступила з доповіддю про впровадження технологій Smart city на Львівщині, використовуючи напрацювання проекту «Smart city Drohobych», який впроваджує Дрогобицька міська рада.

Прес-служба ДМР