Тарас Кучма провів черговий особистий прийом громадян. ФОТО

У середу, 17 квітня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів черговий особистий прийом громадян.

Згідно з попереднім записом, на прийом до міського голови прибули 20 дрогобичан, однак декілька звернень мали колективний характер.

Питання, з якими звертались дрогобичани до Тараса Кучми, стосувались нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, благоустрою міста, а також земельних питань.

Міський голова, вислухавши мешканців Дрогобича, дав роз’яснення на їх звернення, а також доручив відповідним структурним підрозділам ДМР провести відповідну роботу щодо вирішення проблем, з якими звернулися мешканці.

Нагадаємо, записатись на прийом до міського голови можна через е-сервіс «Запис на прийом до посадовця» на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради або ж у кабінеті №3 міськради.

Прес-служба ДМР