Свято української пісні для осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах

19 Червня 8:30

Усі мешканці ГО «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата»» – це люди з нелегкими долями. Свого часу вони опинилися у складних життєвих обставинах, і саме у спільноті через щоденну наполегливу працю вони повертаються до повноцінного життя.

Щоб трішки урізноманітнити сірі будні цих людей, 17 червня колектив Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітав у гості до ГО «Наша Хата» з концертною програмою «Свято української пісні». Участь у ній взяв хор «Калинонька» клубу пенсіонерів та ветеранів, що функціонує при Дрогобицькому терцентрі (музичний керівник – М. Романяк).

У виконанні хору «Калинонька» прозвучало чимало народних, сучасних та жартівливих українських пісень, яким залюбки підспівували усі присутні. Підопічний терцентру О. Іванчишин порадував гостей заходу дотепними гуморесками та грою на губній гармошці, а Н. Іванчишин – на маракасах.

На завершення дійства виступила директорка терцентру М. Лютик, подякувавши за теплий прийом та висловивши надію, що ця зустріч не буде останньою. На знак подяки мешканці ГО «Наша Хата» вручили музичному керівникові сувенір – макет дерев’яної каплички, виготовлений власними руками.

Ми висловлюємо щиру подяку усім глядачам та сподіваємось, що українські пісні, які лунали на нашому святі, не залишили байдужими жодного із присутніх. Віримо, що ці чудові композиції надихнуть їх творити добро, вірити, надіятися і любити.

Дрогобицький міський терцентр
соціального обслуговування 

Перейти до вмісту