“Світло від Світла»  – Святе Письмо об’єднує учнівську молодь

«Спочатку було Слово,

і Слово було у Бога,

і Слово було Бог» (Ів. 1:1)

Славетні перші рядки Євангелії від Івана відсилають нас до самого Початку, до того джерела, звідкіля випливає ріка часу. Далі – тільки небуття, а позаду – повна драматизму історія десятків і сотень поколінь людей. Але, обернувшись, ми не бачимо їх, світло нового життя наповнює очі наші, занурюючи у морок передісторію людства.

Щороку навколо Книги Книг об’єднується учнівська молодь Дрогобиччини і Дрогобича, Самбірщини і Самбора, Трускавця і Борислава, Мостищини і Сколівщини, Турківщини і Старосамбірщини під проводом Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

21 травня 2019 року у приміщенні Реколекційного Центру «Еммануїл» відбулось підсумкове засідання Клубу Юних Знавців Біблії «Світло від Світла». Заклади загальної середньої освіти Дрогобича представила збірна команда «Вогники Божої любові».  До складу команди увійшли Лучечко Діана та Бакалік Ярина – учениці 10 класу ЗЗСО №1 ім. І.Франка, Дмитрів Софія – учениця 8 класу СШ№2, Ілик Лілія та Юрій Бецко – учні 10 класу ЗЗСО №14, Пістун Яна – учениця ЗЗСО №15. Капітаном команди  було обрано Юрія Бецка – незмінного учасника Біблійного турніру з 2016 року.

Турнір традиційно розпочався з урочистого внесення хоругви Комісії освіти і виховання СДЄ УГКЦ, Святого Письма командою-переможцем 2018 року з Самбора. Кожна команда була  представлена її капітанами.

Турнір відбувався у два тури. В кожному турі необхідно було дати відповідь на 10 запитань. Під час «Веселих перерв» команди виступали з музичними номерами.

Відповіді команд оцінювало поважне журі, до складу якого ввійшли о. Олег Турків, о. Тарас Войтко, Олександра Дешева, вчитель християнської етики Дрогобицької спеціалізованої школи №2.

Справжньою несподіванкою для усіх став візит правлячого єпископа і доброго духовного наставника Ярослава Приріза та гостей з Німеччини. Зі словом привітання до поважних гостей німецькою мовою звернулась Дмитрів Софія, член  учнівської команди Дрогобича.

За підсумками журі переможцями турніру Юних Знавців Біблії стала команда Дрогобицького району «Слідами Христа». Найціннішим призом для них стало Святе Письмо, яке щороку передається команді-переможцю.  ІІ місце здобула команда «Світильники» з Борислава. «Вогники Божої любові» з Дрогобича здобули почесне ІІІ-є місце.

Перемогу отримали усі! Адже пізнання Бога починається зі Святого Письма. Молодь об’єднується навколо Біблії.

Висловлюємо вдячність правлячому єпископові Ярославу Прирізу, керівнику РЦ “Еммануїл” о. Івану Дубравському, голові єпархіальної комісії     п. Любі Войтко, вчителям та усім учасникам прекрасного заходу.

Л.Разумна,

методист міського методичного кабінету