Суд визнав законність оскаржуваних дій міського голови Дрогобича щодо земельної справи за участі ТзОВ «АННА»

15 листопада 2018 року було розглянуто важливу судову справу, за результатами якої суд встановив підставність (законність) вимог Дрогобицької міської ради та, керівництва та відповідно законність оскаржуваних розпоряджень міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Про це повідомив заступник міського голови, керуючий справами виконкому ДМР Володимир Коцюба.

Так, за словами посадовця, на розгляді Восьмого апеляційного адміністративного суду перебувала справа за апеляційною скаргою голови Дрогобицької міської ради Тараса Кучми на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 23 травня 2018 року, яким було задоволено позовні вимоги ТзОВ “АННА” до голови Дрогобицької міської ради Тараса Кучми, третя особа на стороні позивача – депутат Дрогобицької міської ради Олег Балог про визнання незаконним та скасування розпорядження від 01 вересня 2017 року № 486-р “Про зупинення дії підпункту 1.4. пункту 1 рішення Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна” від 30.08.2017 року № 803.

Як відомо, підпунктом 1.4 пункту 1 рішення Дрогобицької міської ради від 30.08.2017 року №803 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна” було надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна ТзОВ “АННА” земельну ділянку орієнтовною площею 70 кв.м. на вул. Гончарській, 11/1 для обслуговування нежитлового приміщення.

Не погоджуючись із таким, розпорядженням міського голови від 01.09.2017 року №486-р було накладено так зване “вето”, яким було зупинено дію підпункту рішення від 30.08.2017 року №803 із зазначенням зауважень, доданих до вказаного розпорядження.

«Рішення суду першої інстанції, яке не набрало законної сили після його проголошення, було предметом обговорення тривалий час в контексті нібито незаконних дій міського голови, однак за результатами розгляду апеляційним судом апеляційну скаргу міського голови Дрогобича Тараса Кучми задоволено, рішення суду першої інстанції скасовано і прийнято нове, яким відмовлено в задоволенні позовних вимог ТзОВ «АННА». Це рішення вже вступило в законну силу і вкотре підтвердило законність дій міського голови при здійсненні своїх повноважень», — прокоментував заступник міського голови, керуючий справами виконкому ДМР Володимир Коцюба.

Зацікавленість статтею
[Всього: 7 Середня оцінка: 2.4]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні