Суд відмовив фермерському господарству «Газда» у задоволенні позову щодо скасування Генерального плану міста Дрогобич

Фермерське господарство «Газда», яке очолює Я. Бігуняк, намагалось у судовому порядку визнати протиправною бездіяльність міського голови Тараса Кучми та скасувати Генеральний план міста Дрогобич, затверджений рішенням Дрогобицької міської ради №764 від 09.11.2012 року.

Такий позов до міської ради був зумовлений тим, що, згідно з Генеральним планом Дрогобича, на території, де господарство «Газда» провадить свою діяльність, не передбачено земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

Окрім цього, як зазначають у відділі правового забезпечення ДМР, міський бюджет Дрогобича зазнає значних збитків через неналежну діяльність фермерського господарства «Газда». Вже впродовж тривалого періоду господарство «Газда» користується земельною ділянкою площею 18,9 га на вул. Самбірській, однак при цьому не маючи належних правовстановлюючих документів та не сплачуючи орендної плати до міського бюджету. Відповідно до нормативно-грошової оцінки, орендна плата за користування земельною ділянкою такої площі становить близько 100 тис. грн. в місяць.

Однак суд, розглянувши всі матеріали справи, прийняв законне рішення та зайняв сторону Дрогобицької міської ради. Відтак рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 30 липня 2018 року у справі №442/2033/18/356/18 позивачу відмовлено у задоволення позову.

Цим рішенням суду вкотре підтверджується законність дій керівництва міста при здійсненні свої повноважень.

Зацікавленість статтею
[Всього: 7 Середня оцінка: 2.3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні