Сучасні центри інформації: працівників бібліотечної системи привітали з нагоди професійного свята

29 Вересня 11:56

Щорічно 30 вересня професійне свято відзначають бібліотекарі. Бібліотека – справжня скарбниця, яка зберігає пам’ять і мудрість народу.

У Дрогобицькій територіальній громаді – бібліотеки перестають бути просто книгозбірнями, а стають центрами збору інформації та розвитку креативних ідей і творчості.

Територіальна громада Дрогобича сьогодні налічує 30 бібліотек, 24 із них розміщені у селах громади. У них відвідувачі обмінюються думками, для дітей впроваджують послугу «Бібліоняня», при центральній бібліотеці міста функціонує коворкінг центр, а ще часто організовують творчі та літературні зустрічі.

З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек у центральній книгозбірні міста – бібліотеці імені В. Чорновола відбувся захід з нагоди професійного свята працівників бібліотечної системи.

Привітати бібліотекарів завітали – перший заступник міського голови Дрогобича Роман Бейзик, керівник відділу культури та розвитку туризму Володимир Ханас, депутат Дрогобицької міської ради Роман Курчик, директор КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, представник Спілки журналістів Степан Яким, голова міської організації Профспілки працівників культури Любов Рубан та багато інших.

Захід розпочали із вшанування пам’яті полеглих Героїв та Гімну України. Усіх присутніх поблагословив отець Ігор Цмоканич.

Зі словами привітань до присутніх звернувся перший заступник міського голови Роман Бейзик.

Бібліотеки – скарбниця народу, яка зберігає пам’ять про минуле та сучасне і слугує майбутньому. Від імені Дрогобицької міської ради вітаю вас з професійним святом та бажаю розвитку та задоволення від праці, яку робите. Із утворенням територіальної громади Ваш колектив збільшився і ми робимо все для того, щоб ви працювали в добрих умовах та професійно зростали, – побажав Роман Бейзик.

Від імені Дрогобицької міської ради Роман Бейзик вручив подяки кращим працівникам бібліотечної системи міста та громади. Естафету привітань продовжив керівник управління культури та розвитку туризму Володимир Ханас, який також відзначив бібліотекарів громади подячними грамотами.

У день професійного свята прийнято підводити певні підсумки. Із впевненістю можу сказати, що ви несете світло в громаду та здійснюєте важливу просвітницьку функцію. На вас велика відповідальність, адже саме ви спрямовуєте, інформуєте та займаєтесь просвітницькою діяльністю. Тож Ваша справа важлива для міста, громади і держави загалом!, – підкреслив Володимир Ханас.

Слова вітань у День професійного свята для бібліотекарів звучали і від керівниці бібліотечної системи Марти Андрусик, а також представника Спілки журналістів Степана Якима та депутата ДМР Романа Курчика. Останній передав центральній бібліотеці Дрогобича патріотичні книги із домашнього архіву.

Запорукою любого професійного успіху є любов до обраної справи! Ви працюєте у царині інформації, тож виконуєте функції істориків, психологів та філософів. Ваша професія дуже багатогранна. Потреба звертатись до книг – в людей є, була та буде. Зважаючи на нові вимоги часу – ви розвиваєтесь, розширюєте свої послуги та намагаєтесь іти в ногу з часом. Тому щиро бажаю, щоб ви були справжніми осередками культури та центрами розвитку і гуртування людей, щоб читачі до вас ішли і поверталися, – побажав бібліотекарям Роман Курчик.

Доповненням до виступів стали музичні номери. Їх виконали Народний колектив «Вишиванка» (Старе Село), ансамбль бального танцю «Оксамит» та народний гурт «Марічка».

Перейти до вмісту