СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ. Індивідуальне виготовлення протезно-ортопедичних виробів

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ортомедика» пропонує дітям з обмеженими фізичними можливостями протезно-ортопедичні вироби, для отримання яких батькам (законним представникам) необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем проживання (у деяких випадках — за місцем фактичного проживання) та надати такі документи:
– паспорт або свідоцтво про народження (для дітей віком до 16 років);
– ідентифікаційний номер;
– довідку про реєстрацію місця проживання для дітей віком до 16 років;
– медичний висновок про встановлення інвалідності;
– індивідуальну програму реабілітації для дітей-інвалідів або висновок ЛКК (для дітей віком до 18-ти років) з інформацією про показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Копії подаються з відповідними оригіналами.

Законний представник дитини подає разом із зазначеними документами свій паспорт та документ, що підтверджує його особу та повноваження законного представника.

Отримати детальну інформацію можна у фахівців відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці міського управління праці та соціального захисту населення.

Прийом громадян відбувається з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45.
Вихідні дні: субота та неділя.
Телефон для довідок: 410614.

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради

ортомед