Стежками рідного міста: родини безвісти зниклих воїнів відвідали з екскурсією Дрогобицьку солеварню та Ратушу

9:32 28 Березня 2024

Громадська ініціатива «Жити чекаючи», що займається підтримкою та супроводом сімей безвісти зниклих військових, спільно з відділом соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей Дрогобицької міської ради, організували для родин безвісти зниклих воїнів похід до Дрогобицької солеварні та на вежу Дрогобицької Ратуші.

Родини мали можливість подивитися шахту, звідки дістається соляний розчин. Подивитися, як виварюється та висушується сіль, скуштувати і придбати продукцію музею.

Також родини були запрошені на вежу Дрогобицької міської ратуші, дізналися історію заснування міста та історію спорудження Ратуші, піднялися на годинникову вежу, де відкривається вид на панораму міста.

Після екскурсійної прогулянки, за традицією спільноти, учасники продовжили спілкування в теплому колі однодумців за чаюванням.

Громадська ініціатива «Жити Чекаючи» висловлює вдячність за підтримку керівництву Дрогобицької солеварні та Туристично-інформаційному центру Дрогобича.

Команда «Жити Чекаючи» і надалі працює над підтримкою родин зниклих безвісти, при потребі звертайтеся за номерами телефону: +380975009395 +380980714126 +380983751146

Перейти до вмісту