Стати професійним воїном допоможуть у Центрі підготовки «Рекрут»

14:22 17 Травня 2022

Захист Батьківщини – обов’язок кожного громадянина. У час повномасштабного вторгнення росії на терени України питання опанування навиків військової справи стало ключовим для кожного свідомого громадянина.

Як і де швидко опанувати військові навики?

Коли часу для підготовки обмаль, найефективнішими стають кількаденні курси, організовані різноманітними об’єднаннями та організаціями. Однією з таких є Центр підготовки «Рекрут».

Що таке Центр підготовки «Рекрут»?

Рекрут – центр підготовки, де навчають тому, як вберегти життя в умовах війни, як надавати першу медичну допомогу, як евакуйовувати постраждалих з поля бою, як безпечно супроводжувати гуманітарні вантажі.

Місія

Допомогти українцям перемогти у війні за свободу.

Мета

Основною метою Центру є навчання українців, як вберегти власне життя та життя своїх побратимів і посестер. Бути готовим до захисту Держави.

Напрямки роботи

Велика кількість чоловіків і жінок бажаючих захищати свою країну і свій народ не мають належної підготовки, а військові тренувальні центри перевантажені підготовкою резервістів та мобілізованих до Збройних Сил України. Тому команда однодумців створила Центр підготовки «Рекрут». Очолив координацію роботи Центру Андрій Балонь.

З перших днів війни, разом з однодумцями та за підтримки керівництва Дрогобицької громади, ми організували роботу Центру. Сама назва «Рекрут» відображає нашу мету. Ми вже навчили понад 600 осіб. Зараз розширюємо свою діяльність. Тому запрошуємо як активних громадян, так і представників ТРО та всіх охочих. За кілька днів підготовки кожен рекрут стає фаховим воїном, придатним до захисту неньки України, – зазначає Андрій Балонь.

До організації заходів Центру залучено міжнародних інструкторів зі значним практичним досвідом для створення та проведення низки навчальних курсів.

Сайт Центру підготовки «Рекрут»: https://recruit.org.ua

Контакти: [email protected]

Українці – сильні та незламні! Разом – до перемоги!

Перейти до вмісту