Становлення дитини у ранньому віці: у стінах ДДПУ напрацьовували ефективні рішення щодо розвитку дошкілля

4 Липня 10:41

Дошкільний вік – важлива сторінка у житті кожної дитини, період початкового становлення особистості, формування індивідуальності. Саме в цей період починається процес соціалізації, встановлюється зв’язок дитини із зовнішнім світом, у неї формується певне відношення до людей, праці, виробляються навички та звички, характер.

Велика роль у процесі формування дошкільників відводиться дошкільним навчальним закладам.

Вчора, 3 липня, у актовій залі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Сучасний заклад дошкільної освіти: лідерство. Діджиталізація. Майбутній капітал».

Захід проводився з метою обговорення інноваційної системи освіти та піклування дітей раннього та дошкільного віку «Mr. Leader», автором якої є народний депутат України 9-го скликання, член Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, голова підкомітету з питань дошкільної освіти Володимир Воронов.

Учасниками форуму були керівники дошкільної освіти Дрогобицької територіальної громади, а також запрошені гості.

Відкрив захід вітальним словом в.о. ректора професор Микола Пантюк, побажавши плідної праці, реалізації ідей та ефективних рішень.

Відтак, вітальне слово взяли очільник громади Тарас Кучма та начальник відділу освіти Роман Грицай. Захід також відвідав заступник міського голови Юрій Кушлик.

Дошкільна освіта – є надзвичайно важливою для розвитку наших дітей. Дедалі більше батьків визнають, що дошкільна освіта забезпечує їхнім дітям умови розвитку, необхідні їм до шести років. Адже дошкільна освіта – це більше, ніж просто навчання маленьких дітей основним життєвим навичкам. Навчання у правильному середовищі гарантує, що дитина засвоює корисні соціальні та емоційні навички, які формують її, як особистість у майбутньому. Успіхів у вашій нелегкій та важливій праці. Бажаю, щоб ми спільно змогли напрацювати ефективні рішення задля розвитку наших дітей, – звернувся до учасників Тарас Кучма.

Під час круглого столу учасники мали нагоду переглянути відеопрезентації «Досвід впровадження інноваційної системи «Освіта та піклування» Mr. Leader» і «Впровадження освітньої системи «Освіта та піклування» (Education&Care) Mr. Leader в освітній процес закладу дошкільної освіти №4 «Калинова сопілка» Івано-Франківської міської ради.

Перейти до вмісту