Співпраця громад: Дрогобич разом з Бориславом отримали пів мільйона гривень на придбання медичного обладнання

1 Липня 0:00

За результатами програми Львівської обласної ради, яка передбачає муніципальне співробітництво між громадами, Дрогобич та Борислав отримають пів мільйона гривень на закупівлю медичного обладнання.

Про це у понеділок, 1 липня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками комунальних підприємств ДМР, структурних підрозділів ДМР та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

За словами посадовця, загальна вартість проєкту становить 1 мільйон гривень. 50% вартості проєкту покриває Львівська обласна рада, а відтак Дрогобич та Борислав отримають по 250 тисяч гривень для закупівлі медичного обладнання. Решту суми громади зобов`язані співфінансувати з місцевих бюджетів.

Як зазначив Володимир Чуба, за ці кошти буде закуплено апарат штучної вентиляції легень, дефібрилятор та монітор пацієнта для КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Координацією проекту займались фахівці КУ «Інститут міста Дрогобича» і, за словами керівника установи Володимира Кондзьолки, це перший проект муніципальної співпраці між громадами.

«Це чергове спільне наше успішне досягнення, але на цьому етапі ми не можемо не відзначити протекцію депутатів ЛОР від Дрогобиччини Андрія Ковча, Юрія Нестора та Василя Масного, які допомогли та підтримали громади Дрогобича та Борислава в потрібний момент», — резюмував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія