Спільною молитвою та віче дрогобичани відзначили 110-ту річницю від дня народження Степана Бандери. ФОТО

1 Січня 0:00

У перший день 2019 року дрогобичани відзначили 110-річницю від дня народження Степана Бандери.

Традиційно, 1 січня, у парку Степана Бандери біля пам’ятника провідникові українських націоналістів у Дрогобичі відбулася молитва та віче.

Спільну молитву провели представники духовенства СДЄ УГКЦ. Зокрема отець Ігор Цмоканич  пригадав присутнім, що в першу чергу Степан Бандера був греко-католиком, відтак очевидно, що у своїх подвигах він керувався любов’ю та вірою у Бога.

В ході віча з промовою виступив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який наголосив, що націоналізм — це найвищий прояв патріотизму. Також міський голова звернув увагу присутніх на стрімкий розвиток націоналізму на теренах східної України, зокрема у Дніпрі. На завершення своєї промови Тарас Кучма закликав всіх до єднання та протистояння спекуляціям, які сьогодні спрямовані на сіяння розбрату серед українців.

З промовами з нагоди 110-річниці від Дня народження Степана Бандери також виступили перший заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Руслан Щерба, почесний голова організації КУН Тарас Метик, почесна громадянка міста Дрогобича, опікунка сестер Бандери Анна Рудник. Також біля пам’ятника українського сподвижника лунали патріотичні поезії у виконанні учениці школи №3 Уляни Ступницької та школи №14 — Марти Сов’як.

Ведучим заходу виступив Іван Сех.

Також в ході заходу учасники, на чолі з керівництвом міста та району, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Степану Бандері.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія