Солодощі для дітей: багатодітні родини, які виховують четверо та більше дітей привітали зі святом Миколая

1 Грудня 11:15

У Дрогобицькій громаді розпочали вручати святкові пакунки родинам, які потребують допомоги та підтримки.

Так, 30 листопада у сесійній залі міської ради з ініціативи керівництва Дрогобича та відділу сім’ї та молоді відбулась зустріч із сім’ями громади, які виховують четверо та більше дітей до 18 років.

На атмосферну зустріч з нагоди наближення Свята Миколая запросили 102 родини. Оскільки, цьогоріч день Миколая Чудотворця відзначаємо за новим календарем 6 грудня, то і вручення солодких пакунків для дітей змістилось у часі.

Розпочали захід із вітань. Усім присутнім очільник громади Тарас Кучма спільно із керівницею відділу сімї та молоді Олександрою Пашко побажали миру, Божої опіки та злагоди у родинах.

Розпочинаючи від сьогодні ми  розвозимо та вручаємо пакунки допомоги та солодощі родинам, які їх потребують найбільше. Ваші родини особливі – вони великі, бо виховуєте четверо та більше дітей. Дякуємо Вам за те, що прищеплюєте своїм дітям любов до рідного краю та виховуєте справжніх патріотів України. Хочемо уже від сьогодні зарядити Вас позитивним настроєм свят, що наближаються. Вірте в диво, вірте в нашу перемогу та огортайте теплом найрідніших для Вас людей, – звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Паралельно, із врученням пакунків – для усіх присутніх прозвучали різдвяні композиції у виконанні творчих дітей міста. Зокрема, Вероніка Мацигін студентка музич фахового коледжу імені В.Барвінського виконала пісні І.Федишин “Коляда моя” та “Перший сніг падав”. Вихованці дитячої музичної школи №1 виконали колядку «Ой, хто, хто Миколая любить» – керівник Надія Летнянка.

Додамо, пакунки підтримки та солодощі для дітей з нагоди свята Миколая у Дрогобичі роздаватимуть усім потребуючим родинам та родинам воїнів.

Перейти до вмісту