Сьогодні у Дрогобичі відзначають День української вишиванки 2019. ФОТО

16 Травня 0:00

Щорічно в третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.

Цього дня всі охочі приходять на роботу або навчання у вишиванках.

День вишиванки відзначається більш ніж у 50 країнах світу.

Традиційно цього дня службовці структурних підрозділів міської ради та керівництво міста також долучаються до відзначення свята одягаючи вишиванки. Цьогоріч, як і минулих років, службовці разом з керівництвом міста долучилися до фотофлешмобу, зробивши спільне фото у вишиванках перед входом у Ратушу.

Також нагадуємо, що сьогодні дрогобичан запрошують на загальноміський парад вишиванок, який пройде центральними вулицями міста, та концертне дійство.

О 13:45 на всіх чекають на площі Замкова гора біля пам`ятника Юрію Дрогобичу. Відтак колона з учасників дійства рушить вулицями Тараса Шевченка, Остапа Нижанківського та Лесі Українки до площі Тараса Шевченка.

Опісля учасники ходи у Дрогобичі зроблять спільну фотографію в українських вишиванках.

Крім того, у соціальній мережі Facebook на сторінці заходу “День Вишиванки у Дрогобичі” триває конкурс світлин у вишиванці, до якого закликають долучатись усіх дрогобичан та гостей міста.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія