Сьогодні розпочинається інвентаризація у Модричах, Уличному, Раневичах, – КП “Дрогобичводоканал”
![Сьогодні розпочинається інвентаризація у Модричах, Уличному, Раневичах, – КП “Дрогобичводоканал”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/unnamed.jpg)
Протягом 3-7 листопада працівники водоканалу будуть здійснювати обстеження умов водопостачання споживачів у Модричах, Уличному та Раневичах. Просимо виявляти розуміння та надавати доступ для проведення обстежень. Споживачі мають право вимагати посвідчення, яке підтверджує особу та її службові повноваження.
КП “Дрогобичводоканал”