Сьогодні Міжнародний день памʼяток та визначних місць: якими памʼятками впізнаваний Дрогобич / ВІДЕО

10:44 18 Квітня 2024

18 квітня в Україні та світі відзначають Міжнародний день пам’яток і визначних місць або ж Всесвітньої спадщини.

Гармонійний архітектурний ансамбль кожного міста, його унікальні та старовинні храми, вілли та численні історичні й культурні споруди – створюють неповторну атмосферу та особливу музику кожного міста, його вулиць та площ.

Повномасштабне вторгнення внесло свої корективи в архітектурну цілісність кожного українського міста. Ворог прицільно нищить культурні та історичні пам’ятки України, стирає з лиця землі музеї та історичні споруди.

Дрогобичу в плані пам’яток неабияк пощастило. Наше місто ледь не на кожному кроці, а особливо в своїй центральній частині, багате на унікальні історичні будови, будинки-пам’ятки, старовинні храми та визначні місця. У кожної споруди – своя неповторна історія, свої періоди розквіту та оновлення. А ще кожна із них володіє унікальною мовою архітектурної довершеності, вібрує легендами та оповита міфами.

Що важливо – чимало історичні споруди міста стали й улюбленими туристичними локаціями, де сотні цікавих роблять оригінальні селфі, відтак везуть світлини із принадами Дрогобича по всьому світу.

До Міжнародного дня пам’яток пропонуємо Вам помилуватись деякими історичними перлинами Дрогобича, серед них – церква святого Юра,  вежа-дзвіниця Костелу святого Варфоломія, кам’яниця Фрідмана та Вілла Гартненберга.

Перейти до вмісту