#Smart_Citizen_школа_розумного_громадянина. Гість: Станіслав Гайдер — начальник відділу ІТ та аналізу ДМР. ВІДЕО
![#Smart_Citizen_школа_розумного_громадянина. Гість: Станіслав Гайдер — начальник відділу ІТ та аналізу ДМР. ВІДЕО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/Gajder-Stas.jpg)
Гість: Станіслав Гайдер — начальник відділу ІТ та аналізу ДМР.
Бесіда про впровадження проекту «Дрогобич — розумне місто», електронні сервіси, комунікацію з громадою, відкриті дані, співпрацю з міжнародними організаціями.
#SmartCitizen_школа_розумного_громадянина — нова інформаційно-комунікаційна рубрика, мета якої полягає у навчанні громадян електронної демократії та побудови партнерських відносин між владою і громадою.
Анонси та відеосюжети:
https://drohobych-rada.gov.ua
facebook.com/DrogRada