Скверу, розташованому на розі вулиць Маріїнська та Юрія Дрогобича, офіційно присвоїли назву – Маріїнський

14:13 29 Березня 2024

Сесія Дрогобицької міської ради присвоїла назву скверу, розташованому на перетині вулиць Юрія Дрогобича та Маріїнської, у місті Дрогобич. Відтепер він офіційно носитиме назву «Маріїнський сквер».

Відповідні рекомендації напрацювала раніше комісія з питань дерусифікації, перейменування та присвоєння назв вулицям, провулкам, паркам, скверам у межах Дрогобицької міської територіальної громади.

Сквер, розташований на перетині вулиці Юрія Дрогобича та Маріїнської мав таку історичну назву, в народі його теж називали саме так. Тут колись знаходилась церква. Зараз розташований символічний хрест та статуя Марії.

В ході реалізації Конкурсу проектів місцевого розвитку, кілька років тому вдалось реалізувати проект ревіталізації цього скверу. Шляхом співфінансування, тут вдалось відновити сходи, встановити поручні, замостити доріжки бруківкою, відновити напис на плиті та облаштувати освітлення хреста.

Після прийнятого на сесії рішення, Львівською регіональною філією ДП «Національні інформаційні системи» буде внесено відповідну інформацію до Державного реєстру.

До слова, комісія продовжить роботу в цьому напрямку, так як чимало парків, скверів та зелених зон в громаді досі не мають офіційно присвоєних назв.

Перейти до вмісту