Штормове попередження: ІI рівень небезпечності, помаранчевий

17:52 11 Лютого 2021

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області, до кінця доби 11 лютого сильний сніг, мокрий сніг.

ІI рівень небезпечності, помаранчевий.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків у ГУ ДСНС України у Львівській області пропонують відповідно до компетенції:
– повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;
– вжити організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;
– уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;
– при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Рекомендації надаються з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

За інформацією Львівського РЦГМ, 11 – 12 лютого, у зв’язку з інтенсивним приростом снігу та снiгопадами в горах Львівської області очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

Перейти до вмісту