Шокуючий факт: з подвір’я ліцею №16 посеред ночі вкрали магнолію

16:01 10 Квітня 2024

Ранок 10 квітня у Ліцеї №16 розпочався з неприємної, шокуючої новини: з території навчального закладу викрали магнолію. Дерево росло біля центрального входу в школу. Невідома особа викопали та вкрала його посеред ночі.

Про акт вандалізму повідомила адміністрація на сторінці закладу у Фейсбук.

Злочин відбувся о 00.50, його зафіксувала камера відеоспостереження. На жаль, через темну пору доби розгледіти зловмисника неможливо. Про факт крадіжки дерева керівництво закладу вже повідомило правоохоронним органам.

За словами директорки ліцею, адміністрація та учні щороку власними силами висаджують рідкісні дерева та квіти. Відтак подвір’я школи прикрашають сакури, гібіскуси, клумби з голландськими тюльпанами та, до сьогодні, – квітуча магнолія.

Дерево було посаджене кілька років тому. Воно добре прижилось на подвір’ї школи та рясно цвіло.

Ми щороку намагаємось висаджувати все більше зелених насаджень на нашому подвір’ї. Кожне деревце висаджували випускники нашого ліцею. Для нас це пам’ять та історія. Тому адекватних слів, щоб висловити почуття від скоєного просто немає» – наголосила директор Ліцею Наталія Чайковська.

Керівництво закладу просить всіх небайдужих, хто володіє інформацією про вчинену крадіжку, повідомити адміністрації ліцею – з метою притягнення винних осіб до відповідальності та попередження таких злочинів надалі.

Перейти до вмісту