Шквальний вітер та зливи: у Нижніх Гаях негода спричинила руйнування у приватних будинках

30 Серпня 15:58

Гроза та вітер, які вирували на території Дрогобицької громади у вівторок, 29 серпня, наробили чимало лиха та значних руйнувань – підтоплено низку вулиць, повалено дерева та обірвані лінії електропередач.

Окрім цього, як повідомив начальник Відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ігор Юзьв’як, сильні пориви вітру у Нижніх Гаях спричинили пошкодження дахів у житлових будинках. Так, 7 будинків зазнали незначних пошкоджень – зірвано кілька листів шифру. Два будинки зазнали значної руйнації даху – орієнтовно по 150 м² кожен з них.

У зв’язку з цим, у середу, 30 серпня, очільник громади Тарас Кучма, староста села Василь Василенко та Ігор Юзьв’як проінспектували населений пункт Нижніх Гаїв та поспілкувались із власниками будинків, які постраждали.

У ході зустрічей прийнято рішення надати компенсацію власникам двох будинків із міського резервного фонду для відшкодування витрачених коштів за матеріали по заміні даху.

Дякувати Богу наслідки негоди обійшлись без жертв. Приємно бачити, що там, де будинки зазнали незначних пошкоджень, люди вже провели заміну шифру. А там, де негода наробила значної біди ми однозначно допоможемо та компенсуємо витрати по будівельних матеріалах, – прокоментував Тарас Кучма.

Перейти до вмісту