Школа №15 у круговерті гаївок…

Воскресіння Христове – найбільше і найсвітліше свято усього християнського світу. Великодню традицію водіння хороводів та весняних піснеспівів відтворили на сцені учні 6-А класу( класний керівник Возняк І.І.). Шестикласники на шкільній сцені виконували гаївки. Як відлуння Великодніх свят, у виконанні маленьких українців звучали пісні. Премилі великодні пісні творять один могутній гімн радості. Особливим виявом великодньої радості на нашій Україні були гаївки, гагілки, веснянки – цей дорогоцінний скарб ранньої культури наших прапрадідів. Гамірно і весело розв’язували вузлики різних українських співанок у ритмі яскравих хороводів. Різнобарв’я яскравого національного вбрання доповнювало атмосферу.

Багато задоволення подарувала глядачам сценка “Великодній кошик”, у виконанні юних акторів 6-А класу. У хороводах брали участь всі  учасники.

Посмішки, радість, сміх та хороший святковий настрій панували в залі. Отак своєю радістю і дзвінкими голосами пронесли щирість, безмежність української пісні, яка лунає і бентежить змістом, жартівливим чи ліричним. Це велике свято душі. Лунають оглушливі, повні сили і розмаху пісні і завмирають десь аж ген під небесами, а кожен звук пісні лягає просто на серце. Земля оживає, діти наганяють струмки, дівчата водять гаївки, а душа спалахує радістю. Немає жодного понурого обличчя – все співає і все веселиться, бо відзначення Великодніх свят у нашій школі стало традиційним. Ця літературно- музична композиція  принесла оновлення душ, весняний добробут і багато пісень. Бо хіба не зачарує весна, коли слухаєш спів – ніжний, щирий, зворушливий? Вслухалися ми  і озвалася весна до нас голосом учениці 7 класу Наталії  Голубінки.