Сесія затвердила прогнозовану мережу ліцеїв Дрогобицької громади

23 Червня 11:49

У четвер, 22 червня, на 39-тій сесії Дрогобицької міської ради депутати затвердили прогнозовану мережу ліцеїв, які функціонуватимуть у Дрогобичі та територіальній громаді.

В ході реалізації освітньої реформи, виконуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки ЛОВА, Дрогобицька міська рада затвердила прогнозовану мережу ліцеїв Дрогобицької міської ради Львівської області на 2027- 2028 навчальні роки. Рішення про затвердження доповів начальник відділу освіти ДМР Роман Грицай.

Відповідно до прийнятого рішення, у Дрогобицькій громаді функціонуватимуть:
– Ліцей №2 Дрогобицької міської ради Львівської області;
– Стебницький ліцей №7 Дрогобицької міської ради Львівської області;
– Дрогобицький науковий ліцей імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;
– Дрогобицький ліцей Дрогобицької міської ради Львівської області.

Однак, впродовж трьох років діючі Ліцеї у Дрогобичі функціонуватимуть у звичному режимі. Відтак, з 2027 року запланований процес їхньої оптимізації.

Вже в 2027 році почнуть функціонувати ліцеї старшої школи НУШ та коледжі у складі старшого освітнього простору громади. Відповідно до цього часу освітня мережа Дрогобицької громади має бути цілісним оптимізованим механізмом, який ефективно працює та демонструє високий рівень підготовки майбутніх спеціалістів. Оскільки реорганізація закладів освіти насамперед необхідна, щоб покращити якість освіти для всього учнівства, зменшити освітню нерівність і забезпечити рівний доступ до освіти, як у сільській місцевості, так і у місті.

Перейти до вмісту