Сесія міської ради підтримала звернення до ЛОВА та АМУ щодо недопущення зростання тарифів на проїзд у громадському транспорті

14:05 26 Жовтня 2023

Дрогобицька міська рада скерувала звернення до голови Львівської ОВА Максима Козицького та Антимонопольного комітету України щодо недопущення необґрунтованого зростання тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Звернення озвучив міський голова Дрогобича Тарас Кучма та підтримали більшість депутатів Дрогобицької міської ради під час чергового засідання сесії.

У зверненні Дрогобицька міська рада висловлює своє обурення через повторне підвищення перевізниками тарифів на проїзд у громадському транспорті на низці маршрутів, замовниками яких є Дрогобицька РВА та Львівська ОВА.

На жаль, ні Дрогобицька міська рада, ні ради сусідніх громад не є замовниками перевезень та не можуть впливати на дії перевізників, зокрема в частині встановленого тарифу.

На нашу думку в час воєнного стану різке та необґрунтоване підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті є недопустимим. Підвищення ціни на проїзд болюче б’є по кишенях мешканців, які вимушені користуватись послугами громадського транспорту. Це суттєво порушує баланс платоспроможності населення в частині оплати важливої соціальної послуги.

Дрогобицька міська рада звертається до Львівської ОВА та АМУ з проханням вплинути на ситуацію з метою зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті та врегулювання ситуації – в частині передачі повноважень за організацію та проведення конкурсів та в подальшому формування тарифів на проїзд до рук органів місцевого самоврядування» – йдеться у тексті звернення.

Нагадаємо, під час першої спроби перевізників підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті, Дрогобицька міська рада першою забила на сполох. В міськраді було створено робочу групу, а міський голова Дрогобича Тарас Кучма ініціював проведення спільного засідання з головами сусідніх громад, керівництвом РВА та представниками управління транспорту та зв’язку. Завдяки проведеному засіданню вдалось тимчасово повернути попередньо діючі тарифи. Подальші дії – залишаються в компетенції ЛОВА.

Перейти до вмісту