Семінар з питань охорони праці та трудового законодавства з представниками установ освіти

12:52 14 Квітня 2023

Фахівцями відділу з питань праці, аудиту та соціально – трудових відносин Дрогобицької міської ради , Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та Дрогобицький експертно-навчальний відділ ДП «Західний експертно-технічний центр» проведено превентивний захід з питань охорони праці та трудового законодавства з представниками установ освіти у Дрогобицькому науковому ліцеї імені Б Лепкого.

В ході семінару наголошено, що роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, періодичності проведення інструктажів з охорони праці .

Надано рекомендації щодо побудови, впровадження та удосконалення системи управління охороною праці в закладах освіти; розроблення та затвердження комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці; запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам.

Наголошено на дотриманні правил безпеки під час аварійного відключення електроенергії та роз’яснено основні вимоги до безпечної експлуатації електрогенераторів. Акцентовано увагу на змінах законодавства з питань охорони праці, зокрема щодо дозвільної системи, вимоги безпеки під час експлуатації газового господарства. Зосереджено увагу на використанні засобів колективного та індивідуального захисту під час ремонту обладнання, на необхідності оформлення наряду-допуску при роботах по обслузі дизельного генератора.

Керівник Дрогобицького експертно-навчального відділу ДП «Західний експертно-технічний центр» ознайомив присутніх з переліком послух та робіт, які надають спеціалісти відділу.

Відділ з питань праці, аудиту та соціально-трудових відносин

Перейти до вмісту