Щоденний моніторинг кількості недужих в освіті та обмеження прийому мешканців комунальними підприємствами – результати позачергової комісії з питань ТЕБ та НС у Дрогобичі

18:33 24 Січня 2022

24 січня у світлиці ратуші відбулося позачергове засідання міської комісії ТЕБ і НС. Головував на засіданні керманич міста Тарас Кучма. До засідання долучилися – керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, завідувач Дрогобицького міжміського відділу державної установи “Львівський обласний лабораторний центр” МОЗ України Ігор Майкут, перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман, керівники комунальних підприємств міста, начальники управлінь та відділів міської ради.

За твердженнями Володимира Чуба, за минулий тиждень ковідну недугу в нашому регіоні підтвердили у 252 мешканців. Ці цифри вдвічі перевищили показники позаминулого тижня. Станом на ранок 24 січня, у Дрогобичі та Стебнику зафіксовано 82 нових випадки ковіду, в районі виявлено 28 недужих, в Бориславі – 16, в Трускавці – 11.

В стаціонарі Стебницької міської лікарні, станом на 8 ранку 24 січня перебуває 57 осіб, із них в реанімації – 6 людей, 4 – недужих під’єднано до апаратів ШВЛ. За останню добу померло 2 особи. Жоден із пацієнтів реанімації немає щеплень від ковіду – констатував керівник відділу охорони здоров’я.

За даними заступниці керівника відділу освіти Дрогобича Ольги Олексюк, у навчальних закладах міста та району, наразі, фіксують кількість недужих серед учнів та педагогів на рівні від 3 до 13%.

Станом на ранок 24 січня в жодному закладі Дрогобича показники із захворюваності учнів та вчителів не становлять 50%, зважаючи на це немає підстав скеровувати школярів на дистанційну форму навчання, – резюмувала Ольга Олексюк.

Міський голова Дрогобича закликав освітян та медиків щоденно моніторити ріст захворюваності в місті та регіоні, особливо в педагогічних колективах та навчальних закладах і при зростанні показників приймати відповідні рішення та переходити на дистанційну форму навчання чи віддалену форму праці.

Вважаю «Соломоновим рішенням», коли при моніторингу рівня захворюваності в школах та дошкільних закладах міста бачимо зростання показників хоча б до 30% – скеровувати ці навчальні заклади на дистанційну форму навчання. Однак, наголошую, якщо до прикладу у школі Лішні немає причин для дистанційного навчання – нехай діти вчаться очно. Натомість, якщо в якісь школі іде спалах по кількості недужих – відправляємо цей заклад на дистанційку. Тобто, керуємось індивідуальними підходами та показниками рівня захворюваності в кожному закладі освіти, – підкреслив Тарас Кучма.

Керівникам комунальних установ міста доручено на час спалаху ковідної недуги обмежити прийом громадян у стінах своїх підприємств. З усіма питаннями мешканцям слід звертатися до представників комунальних структур, які приймають в нововідкритому «Дія Центрі».

Що стосується громадських перевезень – то мешканців пільгових верств населення у Дрогобичі возитимуть безкоштовно з 11 до 16 год. Загалом, кількість осіб в транспорті має не перевищувати 50%, пасажири обов’язково мають дотримуватися маскового режиму.

Ознайомитися з протоколами засідань комісії ТЕБ та НС можна за посиланням.

Перейти до вмісту