Ще якісніше надання послуг: пологовий будинок міста отримав нове обладнання від міжнародних благодійників

3 Травня 15:20

Сучасне обладнання та комфорт пацієнтів — пріоритетні завдання медицини Дрогобича та громади. Днями пологовий будинок міста якісно оновився — у лікувальну установу міста прибуло 5 пологових ліжок, 4 пульсоксиметри неональні, білірунометр та 4 змішувачі кисню Optiflow.
Медичне оснащення для лікарні надала Міжнародна фундація «International Medical Corps UK».

Відтак, у родзалах пологового будинку усі старі ліжка замінили новими сучасними ліжками-трансформерами.

Щиро вдячні партнерам за підтримку та допомогу у вигляді необхідного медичного обладнання. Технічні новинки, які нам надали вкрай необхідні, щоб наші фахівці могли з перших днів життя дитини надати їм необхідну та важливу допомогу. Це стосується і нових ліжок, які забезпечать покращені комфортні умови породіллям. Вони вже встановлені у родзалах і в такий спосіб нам вдалось замінити старі та зношені на нові, — прокоментував Андрій Коцюба.

За словами медиків, отримані пульсоксиметри неональні використовуватимуть для вимірювання рівня кисню в крові новонароджених. Якщо прилади показують певні відхилення — таких малюків одразу підключають до центральної системи кисню. Отримані змішувачі кисню Optiflow дозволять підключити малюків більш безпечно та забезпечать подачу зволоженого та відповідно підігрітого кисню для них.

Ще один необхідний інвентар, який отримала лікарня — білірунометр. Він є детектором виявлення жовтяниці у новонароджених малят. Якщо ж жовтяниця підтверджується, дитину скеровують на відповідне лікування фототерапією. Лампи для якої також вдалось замінити завдяки Міжнародній фундації «International Medical Corps UK».

Окрім цього, благодійник з «International Medical Corps UK» вже неодноразово підтримують медицину Дрогобицької громади. Нещодавно представники Міжнародної фундації проводили навчання з грудного вигодовування для породіль КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», а також презентували жінкам пакунки з речами першої необхідності для новонароджених малюків.

Перейти до вмісту