Ще ближче до людей: У міськраді Дрогобича з’явився мобільний номер «Гарячої лінії міста»
![Ще ближче до людей: У міськраді Дрогобича з’явився мобільний номер «Гарячої лінії міста»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/87045305_1114179682246621_3100589001820602368_n.jpg)
Щодня на адресу Дрогобицької міської ради надходять різноманітні повідомлення про проблеми в місті.
Сьогодні мешканці міста мають змогу зробити це за допомогою електронних сервісів на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради, безпосередньо завітавши до міськради, або ж зателефонувавши на міську «Гарячу лінію». Досі це можна було зробити, зателефонувавши за номером стаціонарного телефону (0324) 410-160.
Відтепер повідомити про проблему можна й на мобільний номер (098) 78-38-370.