«Рух – запорука довголіття»: для підопічних терцентру провели тренінг на тему здорового способу життя

12 Лютого 16:39

9 лютого на факультеті «Основи медицини та здорового способу життя» відбувся тренінг на тему «Рух – запорука довголіття», організований для слухачів «Університету ІІІ віку», що діє при Дрогобицькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У теоретичній частині заходу підопічні терцентру поповнили скарбницю своїх знань аргументами, що підтверджують користь фізичної активності на підставі результатів закордонних досліджень, проведених упродовж останніх років.

Медична сестра терцентру Леся Бунь проаналізувала різні методики лікувальної фізкультури й детально пояснила, як правильно та результативно займатися спортом за рекомендаціями британської розробниці комплексів фізичних вправ для всіх вікових груп – Джулі Собчак. Учасниці тренінгу також вивчили  основні прийоми китайського точкового масажу, а насамкінець практичної частини заходу прослухали відеоурок від професійної української тренерки Аніти Луценко, повторюючи за нею прості рухи сидячи.

На завершення зустрічі слухачі факультету отримали рецепти корисних медових страв, що допомагають позбутися хвороб та поліпшити якість життя, як і регулярні заняття спортом.

Перейти до вмісту