Рух автотранспорту на ділянці вулиці 22 січня відновлять ближче до вечора
![Рух автотранспорту на ділянці вулиці 22 січня відновлять ближче до вечора](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/ремн2.jpg)
У п`ятницю, 1 листопада, частину вулиці 22 січня в межах від будинку №46 до кільцевого перехрестя з вулицями П. Сагайдачного, В. Чорновола, В. Великого тимчасово перекрили для проїзду транспорту. Рух транспорту обмежено у зв’язку з продовженням проведення капітального ремонту дорожнього покриття.
Про це інформують у Департаменті міського господарства ДМР.
Рух автотранспорту на ділянці вулиці 22 січня відновлять ближче до вечора.
Просимо вибачення у водіїв за тимчасові незручності.