Розумна молодь у «Розумному місті»: У Дрогобичі завершили піврічний курс школи «Розумного громадянина». ФОТО

8 Жовтня 0:00

З травня 2018 року у Дрогобичі стартував піврічний курс школи «Розумного громадянина», завдяки співпраці з Проектом «Київський Діалог».

У межах курсу дрогобицьких учнів та студентів ознайомлювали та навчали роботі з електронними сервісами, відкритими даними та іншими програмами, які дозволяють брати активну участь в урядуванні містом, використовуючи новітні технології.

У межах школи «Розумного громадянина» начальник відділу інноваційних технологій та аналізу ДМР Станіслав Гайдер та керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» ДМР Володимир Кондзьолка навчали учасників, як повідомити про аварійну ситуацію на вулицях міста, яку необхідно ліквідувати, як отримувати смс-сповіщення про припинення водо-, газо та електропостачання, як контролювати витрати надходжень до міського бюджету та багато іншого.

Минулого тижня в межах проведення школи «Розумного громадянина» на базі ЗОШ №1, СШ №2 та Дрогобицького педагогічного ліцею відбулися завершальні лекції піврічного курсу школи «Розумного громадянина», у ході яких з учнями спілкувався міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Міський голова наголосив, що незважаючи на те, що піврічний курс школи «Розумного громадянина» у співпраці Проектом «Київський Діалог» закінчився, однак такі лекції у освітніх закладах міста продовжуватимуться, адже дрогобичан з юного віку потрібно навчати не лише бути освіченими у певній галузі, а й навчати бути розумними мешканцями свого міста та громадянами своєї держави.

«Школа «Розумного громадянина» була пілотним проектом для нашого міста, однак проаналізувавши результати діяльності цієї школи, ми розуміємо, що такий проект треба і надалі продовжувати, адже людей, особливо молодь, необхідно залучати до управління містом, навчати новітнім технологіям, виховувати у них почуття відповідальності перед містом та державою», — резюмував Тарас Кучма.

Як наголошують у відділі ІТ та аналізу, вже найближчим часом у Дрогобичі запрацює Портал розумного громадянина.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту