Розпочала роботу LXIV-а сесія Дрогобицької міської ради
Сьогодні, 20 березня, розпочала роботу LXIV-а сесія Дрогобицької міської ради. Сесійне засідання розпочали зі спільної молитви, благословення отця-декана Івана Паньківа та привітання іменинниці – начальниці фінансового управління Оксани Савран.
Перед затвердженням порядку денного міський голова Тарас Кучма коротко прозвітував перед депутатським корпусом про закордонне відрядження та підписання договору про передачу містом Краків для Дрогобича ліцензії на користування інформаційною системою управління містом Stradom.
Завдяки переданим правам Дрогобич стане першим в Україні містом, яке розпочне реалізацію пілотного проекту.
До початку розгляду порядку денного депутати обговорили питання розміщення в Дрогобичі цирку. Зокрема обранці громади обговорили причини, чому цирк не проводять у звичному для цього місці – на території Шпихліра. Станом на сьогоднішній день Шпихлір визначений пам’яткою архітектури, відповідно прилегла територія належить до охоронної зони, тож там будувати щось чи встановлювати тимчасові споруди вже не можна.
Більшість представників депутатського корпусу зійшлись на думці, що надалі проведення таких заходів на площі Шевченка має бути обмеженим. Відтак по завершенні роботи цирку та відновленні пошкодженої бруківки, сесія планує прийняти рашення, яким обмежить будь-яку торгівлю чи розміщення розважальних атракціонів на площі. Під такі заходи планують знайти інше місце.
Під час озвучення депутатських звернень Роман Шагала доповів про відновлення обов’язкової повірки лічильників води, а Михайло Задорожний наголосив на важливості належного утримання Алеї пам’яті та убезпеченні меморіальної споруди від пташиного посліду – можливо шляхом облаштування накриття.
Після озвучення депутатських запитів та звернень депутати приступили до розгляду питань порядку денного – бюджетних, освітніх, комунальних та земельних і затвердили низку цільових програм.
Серед важливого – сесія одноголосно підтримала присвоєння назви Площі Святого Юра та затвердила Програму соціально-економічного розвитку громади – стратегічно важливий документ, який щороку визначає вектор життєдіяльності та розвитку громади.