Родинам загиблих Героїв Дрогобицької громади вручили набори допомоги від БФ «Вірити, Надіятися, Любити»

9:29 29 Лютого 2024

У Дрогобицькій громаді продовжують підтримувати родини загиблих Героїв України, які ціною власного життя тримали мирне небо.

Так, 28 лютого, у сесійній залі Дрогобицької ратуші відбулось вручення наборів допомоги від БФ «Вірити, Надіятися, Любити». Захід організували у співпраці із керівництвом міста та відділом соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей ДМР.

До усіх присутніх у залі із словами вдячності та підтримки звернувся міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Очільник Дрогобича підкреслив, що громада та керівництво міста пам’ятають та цінують подвиг кожного захисника та захисниці, адже Герої України зробили усе для нашої майбутньої Перемоги.

На п’ятницю, 1 березня, у нас заплановане відкриття Алеї пам’яті полеглих Героїв України починаючи від 2014 року і закінчуючи цими днями. Ця Алея стане місцем не просто пам’яті, але й молитви кожного дрогобичанина і наших майбутніх поколінь теж. Напередодні ж відкриття Алеї за сприяння БФ «Вірити, Надіятися, Любити» хочемо вручити Вам символічні набори допомоги. Це маленька крихта нашої підтримки для Вас та Ваших сімей, – звернувся до присутніх міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Коли слово взяв директор БФ «Вірити, Надіятися, Любити» Микола Прошак то акцентував увагу присутніх, що сьогодні чимало Благодійних фондів намагаються скеровувати допомогу у прифронтові міста та міста, які вийшли з-під окупації. Однак, дуже важливо підтримувати і родини загиблих Героїв, адже кожна із цих родин понесла непоправні втрати.

Влада Дрогобича завжди радо іде на співпрацю. Тому є бажання допомагати громаді вашого міста. Окрім цього, з ініціативи влади у Вас реалізовується низка соціальних та благочинних проєктів. Тому це дуже цінно для нас, – підкреслив у своєму зверненні до присутніх Микола Прошак.

У наборах допомоги, які вручили родинам загиблих Героїв засоби гігієни, миючі засоби та рушники. Окрім цього, приємний бонус очікував на дітей загиблих Героїв – у світлиці ратуші для них також підготували від БФ подарунки.

Перейти до вмісту