Родини безвісти зниклих військових із Дрогобича відвідали Страдч, де молились за успішне повернення захисників додому

16:46 12 Вересня 2023

Дрогобицький міський центр соціальних служб, ініціативна група «Жити чекаючи», яка займається підтримкою та супроводом родин безвісти зниклих військових – у ці дні організували спільну подорож до відпустового місця у с. Страдч, що на Львівщині.

Селище Страдч – так званий «Український Єрусалим». Святе місце Української греко-католицької церкви, яке ще називають Страдчанською або Страдецькою печерою. Знаходиться вона на крутому північному схилі Страдецької гори. Переказ стверджує, що тут ще в XI столітті був заснований монастир ченцями, які прийшли з Києва.

Наслідком важкої праці постала Страдецька Печерська лавра, яка збереглася донині. Тисячі паломників з усієї України та світу щороку поспішають до Страдча, аби взяти участь у відпустових молитвах.

Для родин зниклих безвісти дрогобицьких воїнів в Страдчі провели Божественну літургію за успішне повернення усіх зниклих воїнів у рідні домівки живими та неушкодженими.

Ступаючи Хресною дорогою, учасники проходили кілька духовних зупинок та мали можливість зайти до природної печери, де колись був розміщений монастир. Прощу провадив отець Іван Колтун –  настоятель Успінської церкви. Також усі бажаючі мали змогу поспілкуватися з священнослужителем особисто та висповідатись.

Окрім цього, отець Іван радо прийняв сім’ї зниклих безвісти військових за обідом, де мав із ними душевні розмови та давав життєві настанови і підтримку.

Додамо, за підтримкою та допомогою, родини зниклих безвісти військових можуть звертатись за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70.  Тел.: +380970586357.

Перейти до вмісту