Рівень захворюваності на грип та ГРВІ продовжує знижуватись, – Володимир Чуба 

11:44 26 Лютого 2024

На Дрогобиччині другий тиждень поспіль фіксують зниження рівня захворюваності на ГРВІ та грип, як серед дитячого населення так і дорослого. За словами головного медика міста Котермака Володимира Чуби, за останні сім днів вірусні інфекції діагностовано у 302 пацієнтів. Це на 48 недужих менше, ніж позаминулого тижня. При цьому кількість недужих скоротилась, як серед дорослого населення, так і дітей.

Із загальної кількості недужих у чотирьох пацієнтів підтвердили ковід.

Що стосується шпиталізації хворих, то за словами Володимира Чуби, за останні сім днів ушпиталено 8 осіб із симптомами грипу. Це на чотири пацієнти менше, ніж позаминулого тижня.

Незважаючи на поступове зниження рівня захворюваності населення – медики закликають мешканців Дрогобицької громади при перших ознаках недуги: ломоті в тілі, головних болях, болю в горлі та підвищеній температурі тіла залишатись дома і звертатись за медичною допомогою до сімейних лікарів.

 Також ескулапи нагадують не забувати і про імунізацію. Це процес, завдяки якому людина набуває імунітету, стає несприйнятливою до інфекційної хвороби. Вакцинація від грипу не входить в календар профілактичних щеплень тому є платною.

Перейти до вмісту