Рік боротьби та незламності: Дрогобич дякує польським містам-партнерам за підтримку і спільне наближення перемоги

16:14 24 Лютого 2023

Рік боротьби, незламності та мужнього протистояння агресору. У річницю з дня повномасштабного вторгнення окупантів на наші землі – Дрогобич дякує містам-побратимам, Міжнародим партнерам та усім, хто впродовж 365 днів підтримує наше місто та громаду, приймає ВПО та надає їм прихисток, лікує та реабілітує поранених.

Одними з перших, хто підтримав громаду Дрогобича були міста-побратими із Республіки Польщі. Зокрема – Краків та Битом. В перші дні війни вони почали скеровувати гуманітарні вантажі в місто Котермака, серед яких медикаменти, карети швидкої, їжа, засоби гігієни тощо.

У річницю повномасштабного вторгнення президент Битома Маріуш Волош мав zoom конференцію із міським головою Дрогобича, під час якої висловив підтримку та захоплення мужністю українців загалом та дрогобичан зокрема. В ході онлайн зустрічі сторони обговорили ситуацію в Україні та окреслили подальшу співпрацю в галузі економіки і комунального господарства, інвестиційної привабливості та міжмуніципального партнерства, участь у європейських програмах, залучення нової допомоги для України.

Також, польські друзі позитивно відгукнулися про останній візит дрогобицької делегації, відзнаки за меценатство та концерт-подяки ансамблю “Верховина”.

Нам вдалось домовитися, що невдовзі ми проведемо спільну зустріч на якій предметно обговоримо проекти, які разом можемо реалізувати із нашими польськими побратимами. Гордий, що мій колега Маріуш Волош переймається долею українців і разом з громадою Битома впродовж року не лишень надають нам необхідну гуманітарну допомогу, а й приймають у себе наших громадян. Разом віримо у швидке наближення перемоги і спільний розвиток громад”, – прокоментував міський голова Тарас Кучма.

В річницю війни в Україні міста-побратими Дрогобича із Польщі висловлюють солідарність із українцями та дрогобичанами зокрема і проводять численні акції в підтримку нашої держави.

Так, сьогодні у Битомі запланований тематичний вечір – «Битом з Україною. Ми разом з вами».

Окрім цього на адресу міської ради надійшов лист від Петра Зєнтари, керівника Водоканалу міста Кракова. У листі йдеться про підтримку та мужність українців у рік жорсткого протистояння проти російського агресора.

Незважаючи на всі проблеми та виклики, які доводиться долати, Ви залишаєтесь для нас, мешканців міста, що знаходяться не так далеко від Дрогобича, гідним для наслідування прикладом героїчної постави. Тим більше у ситуації, коли Маріуполь, Харків, Чернігів та Ізюм стали сучасними Фермопілами, ми прагнемо знову запевнити, що в Кракові у Вас є віддані друзі та завжди широко відкриті двері до АТ «Водоканал Міста Кракова, – йдеться у листі на ім’я міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Окрім цього, сьогодні у Кракові відбувається спортивний турнір на кубок голови правління місцевого водоканалу і там спортсмени гордо вивісили плакат в підтримку українському народу із словами – «Ми разом з вами!».

Коли увесь світ об’єднався у підтримці українців і шле нам свою численну допомогу – ми зобов’язані вистояти і перемогти. Іншого шляху немає, – зазначає міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Перейти до вмісту