Реорганізацію руху транспорту в центральній частині Дрогобича розпочнуть після погодження документів з поліцією

10 Червня 0:00

План організації сталої мобільності в центральній частині Дрогобича скерують до поліції для погодження та затвердження.

Про це сьогодні, 10 червня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, КП та держустанов повідомив керівник Департаменту міського господарства Роман Москалик.

Посадовець зазначив, що 6 червня Сесія міської ради затвердила цей План. Наступним етапом, згідно з процедурою, документ скерують на погодження та затвердження до поліції. Відтак, після процедури погодження та затвердження, комунальники візьмуться за реорганізацію дорожнього руху у центральній частині міста. Першочергово планують відкрити для одностороннього руху проїзд вулицею Івана Франка. Але перед відкриттям вулиці для проїзду, комунальники проведуть ремонт дорожнього покриття.

Під час обговорення питання секретар міської ради Олег Хрущ наголосив на необхідності найближчим часом демонтажу обмежувачів проїзду на вулицях Івана Чмоли та Петра Карманського, для забезпечення руху транспорту в односторонньому порядку. Щодо вулиці Григорія Коссака, то на цій вулиці проїзд в односторонньому порядку вже організовано.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив: «Всі ми прагнемо запровадження цивілізованих правил. Цей План розробили фахівці. Тому ми повинні його реалізувати, а мешканці — дотримуватися цих правил, а не перетворювати окремі вулиці та провулки у місцеві «Конча-Заспи»».

Для забезпечення ефективного впровадження Плану організації сталої мобільності в центральній частині Дрогобича Тарас Кучма звернувся з проханням до начальника місцевого відділу поліції Андрія Біласа.

Нагадаємо, 5 червня План організації сталої мобільності в центральній частині Дрогобича презентували у Дрогобицькій міській раді. Розробником цього документу є проектно-консалтингове бюро у сферах безпеки руху, міської мобільності та сталого розвитку «Urban Consulting Group».

Прес-служба ДМР

До теми: https://drohobych-rada.gov.ua/plan-organizatsiyi-staloyi-mobilnosti-v-tsentralnij-chastyni-drogobycha-zavtra-rozglyanut-na-sesiyi-miskoyi-rady-foto-video/ https://drohobych-rada.gov.ua/sesiya-drogobytskoyi-miskoyi-rady-zatverdyla-plan-organizatsiyi-staloyi-mobilnosti-v-tsentralnij-chastyni-drogobycha/

Чат-бот Гаряча лінія