Реєструємося онлайн по новому: змінено запис на прийом до сімейних лікарів КНП «Дрогобицька міська поліклініка»

12:07 30 Листопада 2021

Із 1 грудня потрапити на прийом до медиків КНП «Дрогобицька міська поліклініка» можна буде через запис за новою інформаційною системою «Health 24».

Як повідомила заступниця головного лікаря з лікувальної роботи медичного закладу Леся Остапенко – зміни пов’язані із тим, що Дрогобицька міська поліклініка розпочинає свою роботу на новій медичній інформаційній платформі – «Health 24». Відповідно – записатися онлайн на консультацію до сімейних медиків із початком грудня слід тільки через цю систему.

Покрокова інструкція запису до лікарів виглядає наступним чином: слід перейти на сайт h24.ua. Для запису на прийом слід вказати назву міста в пошуковій стрічці.

В лівій частині екрану є розділ “Навігація” – там можна знайти потрібного лікаря, клініку, послугу або діагностичне обстеження.
В розділі “Лікарі” слід обрати спеціальність лікаря, до якого потрібно записатись на прийом.

Знайшовши потрібного лікаря слід натиснути кнопку “Записатися на прийом”, відтак обрати зручний день та час.

Далі система запропонує увійти в обліковий запис або зареєструватися. Після цього з’явиться вікно оформленої пацієнтом заявки запису на прийом. Слід перевірити наявність правильно введених даних та надіслати запит на оформлення талону на прийом до свого сімейного медика.

Також як наголошує Леся Остапенко, кол-центр Дрогобицької міської поліклініки продовжує працювати в звичному режимі – оператори надають інформацію про графіки прийому лікарів, здійснюють запис на вакцинацію та записують на прийом до сімейних медиків тих пацієнтів, які не мають можливості зареєструватися оналайн.

Перейти до вмісту