Публічні консультації щодо планування частини вул. Малий Ринок

15:32 17 Липня 2020

Відповідно до Положення про громадський простір в Дрогобицькій територіальній громаді та участь жителів громади в його плануванні Дрогобицька міська рада розпочинає процес публічних консультацій з планування частини вул. Малий Ринок від перехрестя з вул. Шолом-Алейхема до вул. Лесі Українки.

Основною метою проведення публічних консультацій є збір ідей, їх обговорення та подальше розроблення технічних завдань для планування частини вул. Малий Ринок від перехрестя з вул. Шолом-Алейхема до вул. Лесі Українки у м. Дрогобичі.

Публічні консультації відбуваються відповідно до розпорядження міського голови від 15.07.2020 №392-р.

Ця частина вул. Малий Ринок знаходиться в центральній частині м. Дрогобич та сполучає вул. Шолом-Алейхема з вул. Лесі Українки. Це одна з часто відвідуваних та пішохідних вулиць Дрогобича, яка веде до ринку, від чого, власне, і походить її назва.

На сьогодні по обидва боки цієї частини вул. Малий Ринок знаходяться крамнички з одягом, побутовою хімією, косметикою та ін. Сама вулиця знаходиться в незадовільному стані, відсутнє освітлення, зелені насадження, або лавки.

Соціальні групи населення та зацікавлені сторони, на яких впливає планування громадського простору: мешканці міста, люди з інвалідністю, літні люди, підприємці, продавці, туристи.

Строки збору електронних та письмових пропозицій: 17.07.2020 – 31.07.2020.

Для участі в публічних консультаціях Ви можете:

1)Залишити коментар на сервісі електронних консультацій: https://consult.e-dem.ua/consultations/178
2) Заповнити онлайн-анкету: https://forms.gle/FSac21zRKwYZn71B6
3) Написати електронного листа з поміткою “Парк новонароджених. Пропозиції” на електронну пошту: [email protected]
4)Написати листа на Дрогобицьку міську раду за адресою: 82100, пл. Ринок, 1, м. Дрогобич, Львівська обл. З поміткою “Малий Ринок. Пропозиції”

Контактний номер телефону – 3-35-70 (Департамент міського господарства).

Ініціатор проведення консультацій – Департамент міського господарства ДМР.

Строк і спосіб оприлюднення результатів публічних консультацій: до 15.08.2020 на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.

Перейти до вмісту