Психологічна допомога для родин загиблих воїнів – при Центрі соціальних служб функціонують групи взаємопідтримки

17 Жовтня 10:45

Коли? – 18 жовтня, о 14:30 год.

Де? – Дрогобицький міський центр соціальних служб, м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70

У Дрогобицькій громаді при Центрі соціальних служб діють групи взаємопідтримки матерів та дружин загиблих воїнів. Спеціалісти Центру запрошують матерів та дружин, які втратили своїх рідних на війні і потребують підтримки та допомоги, доєднатися до вже діючих груп взаємопідтримки.

Робота груп є важливою ініціативою, яка спрямована на надання психологічної підтримки та допомоги сім’ям, які втратили своїх близьких. Основними завданнями таких груп є:

–  Психологічна підтримка. Групи надають можливість учасникам поділитися своїми почуттями, досвідом та труднощами, пов’язаними із загибеллю близьких.

– Соціальна підтримка. Учасники груп можуть побачити, що вони не одні у своїх проблемах і знайти спільні рішення для їхнього вирішення.

– Інформаційна підтримка. Для учасників групи надається інформація про доступні ресурси, права та пільги для сімей загиблих воїнів.

– Спільні ініціативи. Для учасників групи організовуються спільні психо- соціальні заходи та події, спрямовані на вшанування пам’яті загиблих і підтримку сімей.

Усіх бажаючих чекають за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70 тел. – 0986797022, зустріч відбудеться 18 жовтня о 14.30.

 

Перейти до вмісту