Психоемоційний стан дорослих та дітей: Дрогобицький міський центр соціальних служб організував зустріч з психологом для родин, що постраждали від війни

11 Жовтня 10:08

Через війну дорослі та діти переживають щоденний стрес, який позначається на психоемоційному стані. Як зазначають психологи, коли дитина тривожиться, вона може стати гіперактивною, примхливою, плаксивою або ж навпаки «завмирати», ставати апатичною чи безініціативною. Також чимало дітей може погано спати, мають посилене хвилювання, переживають емоційний дискомфорт. Батьки повинні розуміти, що при цьому їхня дитина не є слабкою чи хворою – наголошують психологи. Це нормальні реакції на ненормальну ситуацію.

Турбота про ментальне здоров’я дитини – надважливе завдання у сучасних реаліях. Саме з цією метою та на численні запити батьків, психологи Дрогобицького міського центру соціальних служб та Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, провели у ці дні заняття з елементами тренінгу для батьків у яких діти постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

У процесі заняття батьки отримали необхідну інформацію про можливі зміни у психоемоційному стані дітей, їхній поведінці, навчальних навичках дитини, що зумовлені стресом війни; отримали практичні рекомендації щодо взаємодії з дитиною; навчилися використовувати психотехніки для стабілізації та зняття емоційної напруги, котрі допоможуть їм стабілізувати власний стан та надати підтримку своїм дітям. Адже почуття безпеки та захищеності – це найважливіше, що можуть дати батьки своїм дітям.

Перейти до вмісту