Проведення тендеру «Заміна вуличного освітлення з використання енергозберігаючих технологій» заблоковано
![Проведення тендеру «Заміна вуличного освітлення з використання енергозберігаючих технологій» заблоковано](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/ph5272af94366d7.jpg)
Дрогобицька міська рада спільно з співробітниками Дрогобицького МВ УСБ України у Львівській області блокувала проведення тендеру «Заміна вуличного освітлення з використання енергозберігаючих технологій», у зв’язку з виявленими в проектно-кошторисній документації порушень ст. 3 та п. 3 ст. 5 ЗУ «Про здійснення державних закупівель», яка складалась на початку 2014 року.
Оголошення тендеру відбудеться після приведення документації до норм чинного законодавства.