Протокол № 3 засідання погоджувальної ради від 1 березня 2016 року

ПРОТОКОЛ № 3

засідання погоджувальної ради

 

від 1 березня  2016 року

ПРИСУТНІ: Т.Кучма – міський голова, І.Герман – перший заступник міського голови, О.Хрущ – секретар міської ради, громадськість міста

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік (бюджет розвитку)
  2. Земельні питання

ОСББ ”Юність” (С.Сабат) питання включено в порядок денний п.4.2 рішення ”Про затвердження проектів відведення земельних ділянок щодо зміни їх цільового призначення”.

О.Балог – є всі документи, на надання згоди на право приватизації. Є конфлікт інтересів, судові справи. Р.Мостицький звернувся до мене з приводу не згоди рішення, бо буде йому перешкоджати в заїзді до його будинку на вул. Ю.Дрогобича. Він звернувся до прокуратури. До моменту розгляду цього питання на комісії не було відомо цього факту.

С.Сабат – є кадастровий план, дозвіл. В.Марцінко з 01.07.2016 року ЖЕКи будуть розформовані. Будинок знятий з балансу, потребує ремонту, прилегла територія потребує облаштування. Просимо дати можливість навести порядок в будинку.

Р.Муль – чи зберігся сервітут?

С.Сабат – зберігся

О.Хрущ – поступила заява в правоохоронні органи, згоди сторін немає.

Міський голова – вчора виїжджав на місце, прошу зняти дане питання з розгляду на сесії. Йде конфлікт трьох сторін. Марцінко має дати пояснення щодо допущеної помилки.

В.Тюска – чи є реагування прокуратури?

О.Хрущ – якщо надійдуть до нас документальні застереження щодо даного питання, то будемо знімати його з порядку денного, а якщо не буде, то будемо приймати рішення надане комісією.

Голова ОСББ ”Єдність” – Р.Мостицький не визнає жодних сервітутів, він хоче щоб була державна дорога

С.Сабат – є рішення Львівського апеляційного суду про облаштування дороги з вул. Шевченка

О.Хрущ – проект  рішення ”Про порядок використання плати за оренду комунального майна” – воно буде прийняте не на користь ”Тустані”.

О.Хрущ – розглядаємо проект рішення ”Про затвердження доручень  виборців, даних депутатам Дрогобицької міської ради VІІ скликання”

Р.Муль – найбільші проблеми в місті – це дороги.

І.Лепкий – благоустрій погоджений повністю. Можливо буде резерв на ремонт дороги на вул.. Війтівська гора.  Кошти на проведення капітального ремонту внутріквартальних доріг пропонують зняти і виділити їх на облаштування кладовища на вул. П.Орлика.

Ліфт на вул.Стрийській, 105 потрібно зробити.

О.Хрущ – я просив фракційно зібратися і визначитися пріорітетно

Т.Демко – на житловий фонд виділяються кошти в сумі 3 млн. 685 тис.грн. Пропозиція – 6 млн.400 тис.грн. – проголосувати загальну цифру. Виконання доручень виборців обговорити і винести це питання наступне засідання сесії.

С.Оленич – яка сума передбачається на поточний ремонт доріг в місті?

І.Лепкий – 1 млн.грн.

С.Оленич – наша фракція пропонує всі кошти скерувати на ремонт доріг, в іншому випадку розподілити кошти рівномірно між усіма округами.

В.Бернадович – від багатьох об’єктів відмовилися. Погоджуюся з Т.Демком, якщо фракції не готові дати конкретні відповіді, то дане питання перенести на засідання наступної сесії.

М.Шеремета – фракція ”Свобода” визначилася, що кошти необхідно використовувати на найбільш нагальні потреби, але і на округи треба залишити певні кошти у нас є зобов’язання перед виборцями. Ідеальний варіант – поділити кошти між округами.

О.Дацюк – підтримаємо пропозицію Т.Демка.

Ю.Кушлик – 6 млн.грн. скерувати на ремонт доріг, коштів на округи намагатися заробити (перевиконання) за півроку

С.Оленич – поділити кошти між фракціями.

Т.Демко – кожна фракція повинна визначитися. Всі кошти на ремонт доріг ми не можемо скерувати є і інші потреби у місті.

Р.Курчик – дане питання доопрацювати і винести його розгляд на засідання наступної сесії.

О.Хрущ – є згода усіх фракцій затвердити 13 млн.грн. для департаменту, решту суми розподілити між фракціями чи на дороги.

Питання ”доручення виборців” треба буде зняти з розгляду.

О.Майданюк – треба виокремити кошти на ремонт ліфтів.

О.Хрущ – 450 тис.грн. на проведення ремонту ліфтів

О.Савран має бути співфінансування з обласного бюджету на дитячі, спортивні  майданчики – 625 тис.грн.

О.Хрущ – будемо повторно включати в порядок денний питання фінансування профтехучилищ. Дрогобич не єдиний, що висловився небажанням фінансування ПТУ.

 

Секретар міської ради                                                                О.Хрущ

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні