Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю – триває!
![Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю – триває!](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191206_113420_logo-scaled.jpg)
Нещодавно фахівцями Дрогобицького МРЦЗ для учнівської молоді Рихтицької СЗОШ І-ІІІ ст. проведено професіографічну екскурсію на підприємстві ВП «Ремонтне вагонне депо Дрогобич» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Роботу даного підприємства презентували інженер з охорони праці Василь Тарнавський, старший майстер вагонного депо Анатолій Гребенюк та начальник відділу кадрів Анна Вовк. Учні мали змогу дізнатись про професії, які задіяні на підприємстві, ознайомитись з видами робіт, вакансіями, можливостями профнавчання та перспективами працевлаштування. Для учасників заходу було проведено екскурсію по виробничих цехах. Під час професіографічної екскурсії старшокласники уважно стежили за виробничим процесом, з цікавістю оглядали умови праці. Із проведеного заходу вони отримали для себе багато важливої інформації, яка допоможе з орієнтуватись у виборі професії та знайти себе на ринку праці у майбутньому.
К.Мисишин, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького МРЦЗ