Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2019 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування гаражів

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 113 від 11.01.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
1.1. Йордану Олександру Мироновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 24 кв. м. на вул. Війтівській Горі, для будівництва індивідуального гаражу.
1.2. Колтку Василю Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
1.3. Іванчук Тетяні Іллівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
1.4. Стахіву Василю Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
1.5. Сипі Михайлу Григоровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
1.6. Галику Володимиру Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв. м. на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
1.7. Хотинському Володимиру Ігоровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв.м., на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
1.8. Демберецькій Мирославі Петрівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв.м., на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
1.9. Грозовському Володимиру Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв.м., на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
1.10. Білику Ігору Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 21 кв.м., на вул. Фабричній, для будівництва індивідуального гаражу.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні