Привітання від колег з Кракова для колективу Дрогобицького водоканалу
![Привітання від колег з Кракова для колективу Дрогобицького водоканалу](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-46.png)
10 травня виповнилося 90 років з моменту заснування Дрогобицького водоканалу. З нагоди цієї знаменної дати на адресу керівника КП «Дрогобичводоканал» та колективу підприємства надійшов лист-вітання від Голови Правління Водоканалу міста Кракова Петра Зентари.
Нагадаємо, два роки тому 10 травня у Дрогобицькій міській раді відбулося офіційне підписання Угоди про вступ КП «Дрогобичводоканал» до Асоціації «Форум Галицьких водопроводів».