Привітання Тараса Кучми з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міста Дрогобича

1:00 15 Березня 2020

Шановні працівники житлово-комунального господарства
і побутового обслуговування населення міста Дрогобича!

У цей день вітаю всіх вас з професійним святом!

Своєю повсякденною працею ви робите особливий внесок у життєдіяльність нашого міста. Саме від вашої роботи залежить комфортне проживання дрогобичан, функціонування установ та підприємств міста, зокрема дитячих садків, шкіл та лікарень. Чисті вулиці, двори та під’їзди, стабільна робота міських мереж, підтримання благоустрою та розвиток житлового фонду — це ті першочергові завдання, які ви цілодобово виконуєте щодня. Сьогодні важко уявити життя міста без роботи комунальних служб. На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста. І сьогодні багато хто з вас зустрічає цей день на робочих місцях — така специфіка вашої роботи.

Від імені громади міста, Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній дрогобичанам роботі!

З повагою, міський голова Дрогобича   Тарас КУЧМА

Перейти до вмісту